Seltek Group

Revitacare

Steril Cosmeceuticals

Stretchcare

Cilt dokularının sıkılaşmasına ve ciltteki çatlakların azalmasına yardımcı olur. Cilde özgün bir ton kazandırmak ve sıkılaştırmak için hyaluronik asit ,DMAE, mikrobesinler ve vitamin B5 ile özel olarak formüle edilmiştir.Lifting etkisi ile cilde genç ve taze bir görünüm kazanmaya yardımcı olur.

Bileşimi
Hyalüronik asit, DMAE, mikrobesinler ve Vitamin B5

Kutu
10 flakon x 5 ml

Uygulama Bölgesi
Yüz, kollar, kol altları, karın, göbek, kalça, uyluklar.

Önerilen Protokol
Yüz: 15 gün aralıklarla 3 seans
Vücut: 8 – 10 gün aralıklarla 4 – 6 seans

Cellucare

Selülitleri ve portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı yüksek konsantrasyonlu solüsyondur. Yağ depolanan alanların giderilmesini destekler. Kutanöz dokunun dış görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

Bileşimi
Hyalüronik asit, kafein ve mikrobesinler.

Kutu
10 flakon x 5 ml

Uygulama Bölgesi
Kollar, karın, kalçalar, basen, uyluklar, dizler.

Önerilen Protokol
2 hafta süreyle haftada 2 seans ve daha sonra 1 ay süreyle haftada 1 seans.

İksir 715

İksir 715, cildi dolgunlaştırıcı bir etki ile beraber, yeniden canlandırır ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Yaşlanma önleyici özellikleri sayesinde, cilt doğal olarak daha yumuşak ve parlak görünür. İksir 715, yüksek konsantrasyon hyalüronik asit formülü sayesinde, erken yaşlanmayı önlemek için tasarlanmış yeni jenerasyon bir üründür.  Ürün, mezoterapi ile dolgu arasında kalan özel bir alandaki ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. İçinde bulunan 75 mg HA miktarı ile çok yüksek nemlendirme özelliği ve cilt densifikasyonunu desteklerken içindeki mineral ve amino asitler ile cildin ipeksi bir görünüme kavuşmasının yanı sıra, sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüme de ilk uygulama sonrasında dahi kavuşmasına yardımcı olur.