Seltek Group

Şirketimiz

Seltek Estetik, 2004 yılından bu yana, medikal estetik sektörüne yönelik olarak, alanına yenilikçi ürünler ve çözümler sunmaktadır.

Dermal dolgu, mezoterapi, ilaç ve dermo kozmetik alanlarında dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, medikal estetik alanında uygulama yapan uzmanlarla buluşturan Seltek Estetik, 2004 yılında kurulmuştur. Profesyonel derin kimyasal peelingden leke tedavilerine, anti-aging bakım ürünlerinden hedef odaklı ve problem çözücü cilt ürünlerine, saç ve gençleştirici mezoterapi ürünlerinden estetik dolgu ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunan Seltek Estetik, bu alanda eğitimlerle, bilimsel çalışmalarla kendini sürekli güncelleyen hekimlerin en önemli çözüm ortaklarından birisi olarak güvenilir bir firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Seltek Estetik ve Seltek İlaç, yurtdışı lisans anlaşması çerçevesinde antianestezik ilaç olan ABD patentli LMX-4’ün de Türkiye’de üretimini gerçekleştirirken, klinik araştırmalarla güvenilirliği kanıtlanmış, güçlü Ar-Ge departmanları ile öne çıkan dünyanın en güvenilir markalarının Türkiye’nin yanı sıra 15 ülkede dağıtım ve distribütörlük haklarını da elinde bulundurmaktadır.

Seltek Estetik, 2004’ten bu yana, asıl odağını uygulayıcıların hekim ve hastaların beklentilerini karşılayarak, en yüksek güvenlik standartlarına uygun, yenilikçi ve yüksek teknoloji ile üretilmiş ürünler ile medikal estetik alanında lider konumunu korumaya devam etmektedir. Türkiye’deki üretimiyle birlikte firmanın bünyesinde bulunan tüm markalar, bilimsel klinik araştırma sonuçları bulunan, ar-ge departmanları, etkin-kanıtlanmış sonuçlar veren ve memnuniyet sağlayan ürünlerden oluşan kendi kulvarında öncü markalardır.

Estetik Çözümler çatısı altında, Seltek İle Mesleki Gelişim Etüdleri (SİMGE)’yi de bünyesinde bulunan firma, sektöre dinamik ve farklı bir bakış açısı getirmeyi hedeflemektedir. Seltek İle Mesleki Gelişim Etüdleri (SİMGE), gelişen teknolojiyi, dünyadaki ve sektördeki yenilikleri takip ederek yurt dışı ve yurt içinden mesleki alanında tanınmış doktor eğitmenler ile birlikte özel workshop programları ve eğitim seminerleri organize etmeye devam etmektedir.

2004 yılından 2020 yılının sonuna kadar olan sürede toplam 1.950 Workshop Programları düzenlemiştir. Bu toplantılara çeşitli tıp uzmanlık alanlarından toplam 38.850 hekim katılım sağlamıştır.