Loading

Web Site Yasal Uyarı

KULLANIM KOŞULLARI
SELTEK ESTETİK PAZARLAMA VE TİC. A.Ş.’e (“SELTEK”) ait http://www.seltekgroup.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.
İşbu internet sitesini ziyaret eden ve herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır.
SELTEK bu sayfada yer alan site kullanım şartlarında dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.


KİŞİSEL BİLGİLER
Kullanıcıların http://www.sel-tek.com.tr/ sitesine erişime ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla SELTEK ile paylaştığı bilgileri, yalnızca SELTEK tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından yalnızca SELTEK sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir.
Kişilerin, SELTEK ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.


FİKRİ MÜLKİYET
Siteyi ziyaret eden kullanıcılar siteyi sadece kişisel kullanım için ziyaret etme, görüntüleme hakkına ve yetkisine sahip olduklarını kabul ederler.
Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, SELTEK’e rekabet avantajı sağlayıp sağlamamasından bağımsız olarak tüm bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, fikri ve diğer mülkiyet hakları SELTEK’e aittir. Bu sitenin içerdiği tüm bilgiler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili uluslararası telif hakkı sözleşmeleri ile hukuki koruma altındadır.  Site içeriğinin SELTEK’in yazılı izni alınmadan topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. SELTEK bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.


SORUMLULUK
Bu sitede yer alan bilgiler, kullanıcıları bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde profesyonel danışmanın yerine geçmez. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
Siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun amaçlarla site üzerinde işlem yapabilirler. SELTEK, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kullanıcıların, site dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki, cezai ya da sair her türlü sorumluluk münhasıran kendilerine aittir. Kullanıcılar, SELTEK ve/veya başka bir üçüncü şahsın fikri, şahsi, malvarlığına ilişkin veya diğer haklarına tecavüz teşkil edecek şekilde, site içerisinde bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video kliplerini, dosyalarını, veritabanlarını, katalogları ve listeleri çoğaltmayacaklarını, kopyalamayacaklarını, dağıtmayacaklarını, işlemeyeceklerini, SELTEK ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

SELTEK, kullanıcıların işbu kullanım koşullarına veya mevzuata aykırı olarak site üzerinde gerçekleştirdikleri faaliyetler ve işlemler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu faaliyet veya işlemler nedeniyle SELTEK’e herhangi bir sorumluluk tevcih edilir ise, ilgili kullanıcılar SELTEK’in her türlü zararını derhal tazmin edeceklerini de kabul, beyan ve taahhüt ederler.

SELTEK sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

SELTEK internet sitesinde yer alan bilgilerde ve hizmetlerde önceden bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

SELTEK ve/veya kullanıcılar tarafından site içerisinde, üçüncü şahıslara ait diğer internet sitelerine bağlantı yerleştirilmesi ve kullanıcılar tarafından da üçüncü şahıs sitelerine bağlanılması halinde, kullanıcılar ilgili sitenin kullanım koşullarına tabidir. Üçüncü şahıs sitelerinin kullanılmasından dolayı oluşacak zarardan SELTEK sorumlu tutulamaz.


UYGULANACAK HUKUK
Bu sitenin sunucusu, Turhost serverlerinde konumlandırılmıştır ve site Türkiye Cumhuriyeti’nin kanun ve yönetmelikleri doğrultusunda işletilmektedir.
Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar Türk Hukukuna tâbi olup, yetkili mahkeme İstanbul Mahkemeleridir.