Mezoterapi

Ürünler

STRETCHCARE C LINE

CİLDİ SIKILAŞTIRIR VE GÖRÜNÜMÜNÜ DÜZELTİR

STRETCHCARE C LINE, sarkan cildin (yüz, kol, karın, kalça, vb.) sıkılaştırılmasına, biçimlenmesine, kontürlerin görsel olarak belirginleşmesine yönelik yüksek konsantrasyonlu bir üründür.

26 mg hyaluronik asit ve sıkılaştırma ve kaldırma kompleksi (DMAE, Kalsiyum, Pantotenik Asit, Bakır Glukonat, Çinko Glukonat) den oluşan bu özel ve sinerjik formül, cilt dokusunun sıkılaştırılmasına, cilt kalitesinin iyileştirilmesine, cilt dokularının ton kazanmasına, cildin elastikiyetinin artmasına, çatlama izlerinin genişliğinin ve renk farklılığının azaltılmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüz, gıdı, kollar, kol altları, karın, göbek, kalça bölgelerine uygulanabilir.

Ürün ambalajında 10 flakon x 5 ml içerir.

CELLUCARE C LINE

PORTAKAL KABUĞU GÖRÜNÜMÜNÜ HAFİFLETEN ÇÖZÜM

CELLUCARE C LINE selülitleri ve portakal kabugu görünümünü azaltmaya yönelik yüksek konsantrasyonlu bir üründür.

16 mg hyalüronik asit (capraz bagsiz) ve üstün selülit giderici kompleks (Kafein, Manganez Glukonat, Çinko Glukonat) den olusan bu özel ve sinerjik formül selülitin giderilmesine, depolanan yaglarin azaltilmasina ve kutanöz dokunun dis görünümünün iyilestirilmesine yardimci olmak için tasarlanmistir. Kollar, karin bölgesi, kalça, basenler, gidi, uyluk ve diz bölgelerine uygulanabilir.

Ürün amabaljinda 10 flakon x 5 ml içerir.

 

CYTOCARE C LINE - İKSİR 715

DOLGUNLUK VE SIKILIK KAZANMIS PÜRÜZSÜZ BIR CİLT

CYTOCARE C LINE yaşlanma karşıtı ve cildin yeniden yoğunlaştırılmaya yönelik yüksek konsantrasyonlu bir üründür.

Hyalüronik asit (çapraz bağsız), karnosin, aminoasitler ve CMC (Karboksimetil selüloz)’den oluşan bu özel ve sinerjik formül dolgun ve pürüzsüz bir cilt görünümüne, cilt yumuşaklığına ve cilt parlaklığına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dünya’da üretilen İLK MEZO-DOLGU ürünüdür. Yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanabilir.

Ürün ambalajinda 5 flakon x 5 ml içerir.

CYTOCARE 532

HYALÜRONİK ASİT VE CT50 CİLT GENÇLEŞTİRME KOMPLEKSİNDEN OLUŞAN ÖZEL FORMÜL

CYTOCARE 532 her yaş ve tüm cilt tiplerinde yaşlanma karşıtı etki için mikro enjeksiyonlarla enjekte edilebilen bir üründür.

32 mg hyalüronik asit (çapraz bağsız) ve gençleştirici kompleks (CT50) den oluşan bu özel ve sinerjik formül cilt kalitesinin arttırmak, cildin gençleştirilmesine, çizgilerin doldurulmasına ve cilt ışıltısının artmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yüz, boyun, dekolte ve el üzerine uygulanabilir.

2013’te Anti-Aging & Beauty Tropy ‘En iyi mezoterapi ürünü’ ödülünü almıştır.

Ürün ambalajında 10 flakon x 5 ml içerir.

HAIRCARE

YENİDEN YAPILANDIRICI SAÇ BAKIMI

HAIRCARE, patolojik olmayan saç sorunlarına yönelik olarak, saç köklerinin yakınındaki saç derisine mikro enjeksiyonlarla enjekte edilebilen bir üründür.

2 mg hyalüronik asit (çapraz bağsız) ve yeniden yapılandırıcı saç kompleksinden (RHB TM) oluşan bu özel ve sinerjik formül, saç dökülmesinin yavaşlamasına ve önlenmesine, saçın yeniden yapılandırılmasına, saç derisinin derinlemesine nemlendirilmesine, kepek problemlerinin çözümlenmesine ve saç uzamasının harekete geçirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

2014’te 2. Anti-Aging & Beauty Trophy ödül töreninde ‘En İyi Saç Bakım Ürünü’ ödülünü almıştır. Saç derisine uygulanır.

Ürün ambalajında 10 flakon x 5 ml içerir.

CYTOCARE S LINE

CİLTTE GENÇLEŞTİRME & AYDINLATMA ETKİSİ: ANTI AGİNG’DE DEVRİMSEL YENİLİK

CYTOCARE S LINE, ince kırışıklıkların doldurulması ve ciltte aydınlanma etkisine yönelik yüksek konsantrasyonlu bir üründür.

18 mg hyalüronik asit (çapraz bağsız) ve gençleştirici kompleks (CT50) den oluşan bu özel ve sinerjik formül, cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasına, cildin nemlenmesine ve ince kırıklıkların doldurulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yüz, boyun, dekolte ve el üzerine uygulanabilir.

Ürün ambalajında 1 x 3 ml şırınga + 2 × 30G iğne içerir.

Kullanıma hazır önceden doldurulmuş şırınga (3 ml) içerisinde sunulmaktadır.”

SELTEK, medikal estetik sektörüne yönelik yenilikçi ürünler ve çözümler sunmaktadır.

© 2024 Seltek Estetik Çözümler. Tüm Hakları Saklıdır.

by Hepta